Hakkımızda
UĞUR KAUÇUK /
Teknik Elastomer Sünger Toplar Üretiyoruz
UK Uğur Kauçuk Ltd. 1995 yılında, kauçuk derneği üyesi, Kimyager Semih Öten tarafından İstanbul’ da kurulmuştur.
Üretim paletimizde, asıl ürünleri kauçuk temizleme topları kapsamakla birlikte sanayinin çeşitli branşları ve sanayi makinaları için naturel ve sentetik kauçuktan,teknik ürünleri de kapsamaktadır.
Üretim paletimizde; 18mm-380mm arasında, istenilen yoğunluk, renk ve sertlikte kauçuk temizleme topları bulunmaktadır (Yumuşak, orta sert, sert)
Kalite kontrol departmanımızda, her ürün tek tek tartılıp, çapları ölçülmektedir.
Ürünlerimizin %100′ ü tüm Avrupa Birliği ülkelerine, U.S.A, U.K.,Kanada, Brezilya, Uzak Doğu ülkelerine,Japonya, Avustralya, Malezya, Güney Kore, Yunanistan, İtalya, İspanya, Rusya, Lübnan, Mısır, Irak, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Hindistan ve Kuzey Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. İstenilen kalite, ambalaj ve sevk termininde ihraç edilmektedir.
Kauçuk sünger konusunda uzmanlaşmış firmamız beton ve sıvı pompaları için ürettiği temizleme toplarında dünya çapında bir kaliteye sahiptir. Aylık kapasitemiz ham malzemede 20 tondur.

ELASTOMER SÜNGER TOPLAR

18 mm’ den 380 mm ye kadar monoblok olarak üretmiş olduğumuz temizleme topları maksimum aşınma gücüne ve mukavemetine sahiptir.Ürünlerimiz 150 kg/m3 400 kg/m3 arasında,istenilen renk ve ebatlarda üretilmektedir.

CONDENSER TEMİZLEME TOPLARI

10 mm'den 45 mm ve daha üstü üretilmektedir. Her ölçüye uygulanabilir hassas borulardaki kireçlenmeler ve tortu yapışmalarinda uygulanabilir.Aşındırıcı etkiye sahiptir.Her sertliğe uygulanır. Su emme özelliği vardır.

KAUÇUK SÜNGER MERDANELER

İstediğiniz ebat, gozenek yapisi, sertlik ve renkte kauçuk sünger merdaneler üretebilmekteyiz.

Aylık Üretim Sayımız
Bizi Tercih Eden Firmalar
Günlük Üretim Sayımız
Çalıştığımız Ülke Sayısı
NEDEN /BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ
Kalite kontrol departmanımızda, her ürün tek tek tartılıp, çapları ölçülmektedir
Kauçuk sünger konusunda uzmanlaşmış firmamız beton ve sıvı pompaları için ürettiği temizleme toplarında dünya çapında bir kaliteye sahiptir. Aylık kapasitemiz ham malzemede 20 tondur.
  • ELASTOMER SÜNGER TOPLARI
  • Beton Pompası Temizleme Topları
  • PİKLER VE KÖŞESİ KIRIK PRİZMALAR
  • ELASTOMER SÜNGER BLOK VE LEVHALAR
  • BETON VE SIVA POMPASI TEMİZLEME TOPLARI
  • PRİZMA VE SİLİNDİRİK TOPLAR